We Have Strong Industry Connections

28.02.2024 sektör temsilcilerimizden Fethiye Hillside Beach Club Otel İnsan Kaynakları Müdürü Sn. Özlem Aykan ve Misafir İlişkileri Müdürü Sn. Dilek Temeloğlu üniversitemizin Kariyer Fuarına katılım sağlamışken, bölümümüzü de ziyarete geldiler.
Bölüm Başkanımız Sn. Jamel Ben Chafra, Bölüm Başkan Yardımcımız Sn. Güneş Karamullaoğlu ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Staj ve Öğrenci İşleri Uzmanı Özgen Çakıoğlu ile uygulama restoranımız Le Piment Rouge’da hocalarımız Ali Ünal ve Elif Denizci’nin de katkıları ile yemekte bir araya geldiler.

23.02.2024 sektör temsilcilerimizden JW Marriott Otel Ankara Genel Müdürü Sn. Dr. Hakan Arslan, İnsan Kaynakları Direktörü Sn. Esra Hoşgün Erdemoğlu, Gelir Stratejisi Direktörü Sn. Semih Deliveli ve Genel Müdür Asistanı Sn. Sibel Gürel bölümümüzü ziyarete geldiler.
Bölüm Başkanımız Sn. Jamel Ben Chafra ve ve Bölüm Başkan Yardımcımız Sn. Güneş Karamullaoğlu ile uygulama restoranımız Le Piment Rouge’da hocalarımız Ali Ünal ve Elif Denizci’nin de katkıları ile yemekte bir araya geldiler.

Close Menu