1. Puan, başarı sıralaması ve kontenjanlar: Bölümümüz, 2018 yılından itibaren EA puanı ile öğrenci kabul etmektedir. Geçmiş yıllara ait puanlar, başarı sıralamaları ve kontenjanlar konusunda, daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2. Tanıtım turları: Üniversitemizde, her sene Temmuz ve Ağustos aylarında tanıtım turları gerçekleştirilmektedir. Üniversitemizi gezmek ve lisans programları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen adaylar ve veliler için, hafta sonları dahil her gün 9.00 – 19.00 saatleri arasında tanıtım turları yapılmaktadır. Rektörlük Binası’nda başlayan bu turlarda, adaylara tercihlerinde fikir vermek için her fakülte ve yüksekokuldan rehber öğrenciler görev almaktadır.

Ayrıca adaylar, sorularını Bilkent Bilgi Hattı (312) 290 2929’a yöneltebilir, veya bilinfo@bilkent.edu.tr adresine e-posta atabilirler.

Bölümüzle ilgili sorularınız için (312) 290 50 25’i arayabilir veya thm@bilkent.edu.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

3. Meslek seminerleri: Bölümümüzle ilgili daha fazla bilgi almak için, Meslek Seminerleri’mize katılabilirsiniz. Programa buradan ulaşabilirsiniz.

 

Close Menu